אזהרה! דף זה עלול להכיל תכנים שאינם מתאימים לבעלי לב חלש.

צ'אק נוריס, המוכר בעולמינו בתור השחקן, והלוחם קרלוס ריי נוריס, היתווצר לבדו בעולמינו בתאריך 10 במרץ 1940. צ'אק נוריס היה קיים כבר הרבה לפני והוא ההסבר היחידי למספר לא מבוטל של אירועים היסטוריים שהתרחשו במהלך ההיסטוריה.

צ'אק נוריס לאורך ההיסטוריה

אטלנטיס

האגדה הידועה על הארץ אטלנטיס, הארץ שאבדה. כל ילד מכיר את האגדה הזו, אבל אף אחד לא יודע עד כמה היא אמיתית, ואם היא אמיתית אז מה לעזאזל קרה שם? אולם לאחר היכרות עם דמותו של צ'אק נוריס ההסבר לזה פשוט נורא, הם פשוט מאוד עיצבנו את צ'אק נוריס שקפץ לבקר בעולמינו באיזור הזמן הזה. והסוף כבר ידוע כיום לכולנו.

הדינוזאורים

במהלך מאות השנים האחרונות נמצאו מספר לא מבוטל של עצמות דינוזאורים גדולים ומפחידים שנכחדו. התאוריה הידועה לכל היא מטאור שנחת בכדור הארץ וגרם להשמדה גלובלית של כל החיים בכדור הארץ וביניהם הדינוזאורים. כמובן שתאוריה זאת הינה שגוייה. הרעיון הכללי שלה שדבר שהגיע מהחלל גרם להשמדה הינו נכון, אך הדבר שהגיע איננו מטאורית, והוא לא אחר מאשר צ'אק נוריס בכבודו ובעצמו. לאחר שיטוט רחב הוא היה טיפה רעב והחליט לעשות סעודה קטנה, וקרה מה שקרה...

החיים במאדים

לפני מספר שנים ברובוט שנשלח למאדים נתגלו סימני חיים של יצורים שחיו שם פעם, אבל לא ידוע מי הם ולאן הם נעלמו. אולם כיום כשידוע לנו שצ'אק נוריס היה באיזור לפני כמה אלפי שנים אנחנו יכולים לשער בדיוק גבוה מאוד מה התרחש בכוכב ולאן נעלמו היצורים שחיו בו.

סופרמן

מי לא מכיר את גיבור העל סופרמן? אבל כולנו תהינו למה לעזאזל קלארק קנט, גיבור העל הידוע לובש טייץ עם התחתונים על המכנסיים??!?? התשובה לכך מסתתרת באגדה שהתרחשה לפני לא מעט שנים. האגדה מספרת שצ'אק נוריס ביקר פעם בכוכב קריפטון, מקום מוצאו של סופרמן, ועשה עם התערבות עם אביו של קאל-אל - ג'וראל - שאם הוא מנצח בהורדת ידיים, הבן שלו ילבש טייץ הפוך כל חייו. קרה מה שקרה, צ'אק נוריס ניצח, וסופרמן נאלץ לקיים את הבטחת אביו. וזההו סיפורו של סופרמן והטייץ.

שיאי עולם

ארבע בשורה: צ'אק נוריס מחזיק בשיא הטוב ביותר של שלושה מהלכים.
הריגת אבנים: צ'אק נוריס מחזיק בשיא של הריגת אבנים עם ציפורים, ביחס של שני ציפורים לאבן.
סוני אריקסון: צ'אק נוריס מחזיק באחד השיאים המרשימים של ההיסטוריה כשהצליח להחליף פאנל למכשיר Sony Ericsson K610!!!
קוביה הונגרית: צ'אק נוריס מחזיק בשיא של פתרון קוביה הונגרית במהלך אחד.
דלת מסתובבת: צ'אק נוריס הוא הראשון אשר הצליח לטרוק דלת מסתובבת.
חילוק באפס: צ'אק נוריס הינו הראשון אשר הצליח לחלק מספרים באפס, ועל שמו נקרא "משפט צ'אק".